Nieruchomości

Osiedle pełne zieleni – Pruszcz Park to nowe miejsce do zamieszkania w Pruszczu Gdańskim

Osiedle pełne zieleni – Pruszcz Park to nowe miejsce do zamieszkania w Pruszczu Gdańskim

Pruszcz Park to nowa inwestycja Dewelopera Szymichowski, który wybudował już w Pruszczu Gdańskim Osiedle Olszewskiego. Budowane osiedle zachwycać ma bogatą zielenią i ekologicznymi rozwiązaniami, które sprawią, że mieszkanie w Pruszcz Parku będzie nie tylko komfortowe, ale i przyjazne dla środowiska. Nowy, zielony raj to miejsce, w którym świetnie odnajdą się rodziny oraz single. W sprzedaży znajdują się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe.

Świetna lokalizacja

Pruszcz Park do zaoferowania ma wiele, a jednym z większych atutów inwestycji jest jej lokalizacja. Osiedle znajduje się po zielonej części centrum Pruszcza Gdańskiego, u zbiegu ulic Raciborskiego oraz Cichej. W okolicy dostępnych jest wiele punktów usługowych, placówek kultury czy szkół. Mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, co znacznie ułatwi poruszanie się po mieście. Z osiedla łatwo dojedziemy również do obwodnicy. Takie położenie umożliwia wygodne dojazdy do pracy czy do szkoły, za pomocą środków komunikacji publicznej oraz pojazdów prywatnych.

Mieszkania wygodne i nowoczesne

Nowoczesne budownictwo to solidne materiały, dobry projekt i uwaga przykuwana do każdego detalu. To również dobre zrozumienie potrzeb człowieka i tego, jak przestrzeń wpływa na niego. Dlatego właśnie mieszkania, które możemy znaleźć w Pruszcz Parku są komfortowe i funkcjonalne, pełne prostych oraz ułatwiających codzienne życie rozwiązań. W niektórych mieszkaniach będzie istniała możliwość wydzielenia osobnej kuchni. Lokale będą również posiadały pomieszczenia, które mieszkańcy będą mogli przekształcić w garderobę, toaletę czy pomieszczenie gospodarcze.

Mieszkania na parterze będą również posiadały prywatne ogródki, zaś te na wyższych kondygnacjach – balkony. Odpoczynek na świeżym powietrzu to coś, co jest ważne dla wielu z nas i doskonale wiedzą o tym projektanci osiedla Pruszcz Park.

Zieleń, jak w parku

Osiedle nie bez powodu nazywane jest parkiem – zieleń pojawić ma się wokół budynków i pomiędzy nimi. Powstaną małe parki wypełnione roślinnością i małą architekturą, które umożliwią wypoczynek wszystkim mieszkańcom. Nowoczesność i harmonia to coś, co z pewnością odnajdą w Pruszcz Parku jego przyszli mieszkańcy.

Udogodnienia

Na terenie kompleksu znajdą się również inne udogodnienia, które ułatwią codzienne życie mieszkańcom. Warto na przykład wspomnieć o systemie oświetlenia LED na osiedlu, jakie będzie uruchamiane czujnikami ruchu. Hale garażowe dostosowane zostały do pojazdów z instalacją LPG oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Kompleks będzie również posiadał dwa place zabaw, które zapewnią najmłodszym mieszkańcom i ich rodzinom bezpieczne miejsce do zabaw.

Mieszkanie w parku jest możliwe, wystarczy zakupić lokal w Pruszcz Parku. Pierwsze mieszkania z budynku A mają zostać oddane do użytku jeszcze w tym roku do października.

Similar Posts