Porady

Paleciaki dla najbardziej wymagających specjalistów

Paleciaki dla najbardziej wymagających specjalistów

Paleciaki to najpowszechniej wykorzystywane narzędzia służące do magazynowania i transportu bliskiego w obrębie magazynów, hal produkcyjnych czy obiektów handlowych. Trudno wyobrazić sobie sprawne transportowanie małogabarytowych towarów bez odpowiedniej jakości paleciaków. Sprawdź nasz przegląd profesjonalnych paleciaków i wybierz najlepszy sprzęt dla swojej firmy.

Przegląd profesjonalnych ręcznych i elektrycznych wózków widłowych

Dobrej jakości wytrzymały paleciak ręczny kupimy już za ok. tysiąc złotych. Jeżeli poszukujemy komfortowego i funkcjonalnego paleciaka elektrycznego, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu powyżej 10 tys. złotych. Poznaj najlepsze paleciaki na rynku.

Ręczny wózek paletowy Pramac GS 20S6 Super Silent

Ręczne paleciaki Pramac GS Silent to wysokiej jakości, trwałe i żywotne wózki, które charakteryzują się wysoką kulturą pracy. Urządzenia te zostały wykonane w taki sposób, aby obniżyć hałas zwłaszcza w trakcie pracy po nierównej nawierzchni. Wózek ten świetnie sprawdzi się do pracy w miejscach użyteczności publicznej, magazynach czy sklepach. Wyposażony jest w widły o rozmiarze 1150×525 mm. Układ jezdny wykonany jest z potrójnych rolek z soft poliuretanu oraz ze sworzni o zmniejszonej tolerancji pasowania. Producent zastosował tu pełne cięgna popychające oraz cynkowany widelec z otworami o zmniejszonej tolerancji pasowania. Maksymalna ładowność wózka to 2000 kg.

Ręczny wózek paletowy Pramac GS Inox 25S4/X NTN Extra

Seria paleciaków Pramac GS Inox została zaprojektowana do pracy w wilgotnym otoczeniu. Dzięki wykonaniu konstrukcji wózków z wysokogatunkowej stali nierdzewnej z galwanizowaną powierzchnią, prezentowane wózki zapewniają świetną ochronę przed korozją. Producent wykonał galwanizację nie tylko ramy wózka, ale również pompy, uchwytów i łożysk. Maksymalna ładowność wózka to 2500 kg, a jego całkowita długość wynosi 15500 mm. Widły mają wymiary 1150×150 mm, a wysokość podnoszenia wynosi 115 mm.

Elektryczny wózek paletowy Pramac HX 10 E

Paleciaki serii Pramac HX 10 E to napędzane elektrycznie wózki widłowe pełniące dodatkowo funkcję podnośników warsztatowych. Ze względu na swoją konstrukcję, z powodzeniem mogą być używane nie tylko do transportu towarów, ale również do wspierania maszyn w produkcji, sortowaniu lub w innych podobnych aplikacjach. Wózek wyposażony został w dźwignię sterującą, która pozwala na szybkie podnoszenie ładunków do 150 kg. Widły unoszące umożliwiają płynny wjazd w poprzek palety, a przednie oraz tylne stabilizatory gwarantują doskonałą stabilność wózka. Urządzenie wyposażone jest w wyłącznik awaryjny oraz w opcję auto poziomowania wideł. Wózek zapewnia maksymalną ładowność na poziomie 1000 kg. Jego wysokość podnoszenia to aż 800 mm, a wymiary wideł wynoszą 1150×160 mm.

Elektryczny wózek paletowy Pramac QX18 S2

Prezentowana seria paleciaków to najbardziej uniwersalne i funkcjonalne elektryczne wózki widłowe, które sprawdzą się w każdym zastosowaniu, gwarantując wysoki poziom wydajności niezależnie od specyfiki pracy. Paleciaki QX18 S2 posiadają silnik elektryczny o mocy 1,2 kW i zapewniają ładowność do 1800 kg. Prezentowany model posiada widły o wymiarach 1150×170 mm, a jego wysokość podnoszenia to 200 mm. Wózki widłowe QX18 S2 posiadają ergonomiczny dyszel z przyciskami sterującymi pracą wózka, a ich konstrukcja została zaprojektowana, aby zapewnić maksymalną stabilność, efektywność i niezawodność.

Similar Posts