Porady

Listwa przypodłogowa – jakie są rodzaje i czym się różnią? Przegląd oferty firmy Barlinek

Listwa przypodłogowa – jakie są rodzaje i czym się różnią? Przegląd oferty firmy Barlinek

Wykończenie mieszkania w dzisiejszych czasach jest wyjątkowo trudne. Słaba dostępność materiałów i wysokie ceny to duża zmora każdej osoby budującej dom. Mimo niskiej dostępności – wybór na rynku wciąż jest ogromny. Ważnym elementem pod kątem wykończenia każdego pomieszczenia jest wybór odpowiednich listew przypodłogowych. W każdym większym sklepie budowlanym znajdziesz listwy przypodłogowe MDF, listwy przypodłogowe plastikowe, czy listwy przypodłogowe PCV. Niestety, taki podział nie ułatwia wyboru osobom spoza branży budowlanej. A gdyby to firma specjalizująca się w listwach przypodłogowych wybrała najlepsze listwy, dedykowane do Twoich potrzeb. Tym właśnie zajmuje się firma Barlinek. W tym artykule poznasz poszczególne rodzaje listew przypodłogowych oraz dowiesz się, dlaczego warto skorzystać z ich oferty.

Malowane listwy podłogowe – zastosowanie

To bardzo uniwersalne listwy ze względu na swoją możliwość modyfikacji koloru. Decydując się na malowane listwy podłogowe, otrzymujesz białe, drewniane listwy. Lecz nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je przemalować. To przydatna funkcjonalność dla osób, które lubią często zmieniać wnętrze w swoich pomieszczeniach. Takie osoby mają regularne – przy każdej zmianie – problemy z listwami. Bo cóż zrobić mając inne listwy? Jedyną opcją jest zakup nowych. W przypadku malowanych listew problem można rozwiązać znacznie taniej – wystarczy pomalować je na nowy kolor i już w pomieszczeniu pojawia się nowy klimat. To listwy, które doskonale pasują zarówno do podłogi wykonanej z klasycznych paneli podłogowych, jak i każdego innego materiału.

Okleinowane listwy przypodłogowe – kiedy się sprawdzą?

Poszukujesz trwałych i odpornych listew, które są praktycznie bezobsługowe? Postaw na okleinowane listwy przypodłogowe. Listwy oklejone folią finish wykluczają konieczność ich dodatkowego zabezpieczenia. To listwy dla osób, dla których istotną rolę odgrywa aspekt estetyczny. Odpowiednio dobrania kolorystycznie oklejona listwa jest świetnym sposobem na podkreślenie stylu całego pokoju.

Dlaczego warto wybrać fornirowane listwy przyścienne?

Listwa przypodłogowa fornirowana charakteryzuje się wytrzymałością na czynniki zewnętrzne np. wilgoć, detergenty czy promieniowanie słoneczne. Ponadto ze względu na charakterystykę tego materiału – wybór takich listew jest wyjątkowo duży. To sprawia, że każdy może z listwy zrobić estetyczny element wykończenia do każdego rodzaju wnętrza.

Czym wyróżniają się listwy przypodłogowe firmy Barlinek?

  • Świetna jakość wykonania

Wysokiej klasy drewno to materiał zapewniający długoletnie, bezobsługowe użytkowanie listew.

  • Wyjątkowe zabezpieczenie

Listwy wykonane z drewna zabezpieczonego przed czynnikami zewnętrznymi są inwestycją na lata!

  • Wieloletnie doświadczenie

Kilkadziesiąt lat w branży mówi samo za siebie.

  • Szeroki wybór

Niezależnie od rodzaju podłogi, czy rodzaju wnętrza – w ofercie firmy znajdziesz listwy dopasowane do Twoich potrzeb.

To cechy, które wyróżniają firmę Barlinek na rynku listew przypodłogowych. Na stronie znajdziesz masę produktów, które przydadzą Ci się przy wykańczaniu mieszkania (m.in. szeroki wybór listew) – każdy w atrakcyjnej cenie. Sprawdź sam!

Similar Posts