Porady

Jakie lustro do toaletki?

Jakie lustro do toaletki?

Makijaż jest niemal nierozłącznym elementem codziennej rutyny większości kobiet, a perfekcyjnym miejscem do jego wykonywania bez dwóch zdań jest właśnie toaletka do make-up’u! Taki zakup z pewnością pozwala stworzyć wymarzony kącik nie tylko do wizażu – ale również do codziennej pielęgnacji. Przy wyborze toaletki szczególną uwagę powinniśmy poświęcić dopasowaniu do niej odpowiedniego lustra – a nie jest to prostym zadaniem. Jakie lustro wybrać do naszej toaletki?

Lustro z oświetleniem LED

Wybór adekwatnej do naszych wymagań toaletki jest niesamowicie ważny, ale prawdziwym kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego lustra! Niekiedy nasze domy bądź mieszkania nie są dostatecznie oświetlone, a w pochmurne dni ciężko jest ubiegać się o odrobinę jasności. Sprawia to wiele trudności dla wykonania perfekcyjnego makijażu bądź pielęgnacji. Z pomocą przychodzą nam lustra led.

Jest to idealne rozwiązanie problemu, gdy naszemu pomieszczeniu towarzyszy ciemność. Dodatkowo, jeżeli chcemy wykonać idealny makijaż, który będzie utrzymywał się na naszej twarzy cały dzień, podstawową rzeczą, o jaką powinniśmy zadbać – jest właśnie odpowiednie oświetlenie naszego lustra, które pomoże nam go wykonać. Niekiedy brak dostatecznej ilości światła sprawia, że po wyjściu z domu zauważamy wiele braków w naszym wyglądzie, a przede wszystkim w makijażu.

Niestety, jest to wina złego oświetlenia, które nie pozwala nam dostrzec niektórych mankamentów. Aby unikać takich sytuacji, należy zadbać o wysokiej jakości lustro, które będzie dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb i zaopatrzyć je w odpowiednie naświetlenie. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wybór lustra, w którym jest wbudowane oświetlenie LED – to nie tylko wygodne rozwiązanie, ale i z pewnością zaoszczędzi nam wiele czasu.

Jakie lustro do makijażu wybrać?

Tak jak wspominaliśmy we wcześniejszej części artykułu – wybór odpowiedniego lustra z oświetleniem to podstawa. Najlepiej jest wybrać kolor neutralny – czyli ani w barwie ciepłej, ani w barwie zimnej. Lustro do toaletki może całkowicie je odmienić.

Pamiętajmy – to od naszego lustra zależy ostateczny wygląd naszej toaletki, dlatego kolejnym ważnym krokiem jest wybór jego kształtu i dopasowaniu go adekwatnie do naszego biurka.

Jednym z najpopularniejszych modeli luster do wizażu, są przede wszystkim lustra prostokątne bądź kwadratowe. Natomiast jeżeli jesteś zwolennikiem tych o okrągłym kształcie – koniecznie weź pod uwagę fakt, że będą one lekko mniejsze od tych wymienionych jako pierwsze, z powodu braku krawędzi.

Niekiedy może być to uciążliwe, ponieważ możemy nie dostrzec pewnych defektów w naszym wyglądzie, czego lepiej unikać. Wizualnie każde z nich wygląda niesamowicie estetycznie, jeżeli jest odpowiednio dobrane do naszego pulpitu.

Lustra do toaletki – inspiracje

Większości kobiet najbardziej podobają się toaletki w stylu hollywood – z białym blatem oraz kwadratowym lustrem, które posiada wbudowane oświetlenie LED dookoła tafli, bądź z boku oraz na górnej krawędzi.

Dla tych, którzy nie lubią być jak reszta – mamy parę innowacyjnych pomysłów które sprawią, że Twoja toaletka będzie wyróżniała się z tłumu! Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie lustra wiszącego do toaletki. Daje to niesamowicie duże pole do popisu, ponieważ nie musimy w takim wypadku ograniczać się tylko do modeli dopasowanych do naszego pulpitu w toaletce.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, jest zastosowanie nie jednego lustra… ale aż trzech! Takie wyjście pozwala nam poszerzyć nasze pole widzenia w lustrze, ponieważ dwa boczne moduły osadzone są na zawiasach, dzięki czemu możemy zmieniać ich położenie. Jeżeli chcielibyśmy zobaczyć jak nasz makijaż bądź fryzura wygląda od boku – jest to perfekcyjny wybór!

 

Similar Posts