Nieruchomości

Funkcjonalne kuchnie na wymiar od Venotto

kuchnie na wymiar od Venotto

Kuchnia na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość. Warto rozważyć ją przy niestandardowych wymiarach pomieszczenia.

Kiedy warto wybrać kuchnię na wymiar?

Urządzając pomieszczenie kuchenne, do wyboru mamy albo gotowe modele mebli, albo zaprojektowanie ich na wymiar, zgodnie z naszymi potrzebami. Wybierając pierwsze rozwiązanie, musimy liczyć się z niższą jakością oraz pewnymi trudnościami w dopasowaniu poszczególnych elementów, zwłaszcza w przypadku pomieszczeń o niestandardowych wymiarach. Natomiast kuchnia na wymiar to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nie tylko wysoką jakość, ale i w pełni praktyczne podejście do aranżacji wnętrz. Meble na wymiar pozwalają nadać pomieszczeniu charakteru, optymalnie wykorzystując metraż, jaki mamy do dyspozycji. Sprawdzają się przede wszystkim w małych kuchniach oraz tam, gdzie trudno zaaranżować przestrzeń za pomocą gotowych modeli. Kuchnia na wymiar to rozwiązanie na lata, dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb i wymagań.

Komu zlecić wykonanie mebli na wymiar?

Zdecydowana większość firm oferuje gotowe meble, w przypadku których jedynym polem manewru jest rezygnacja z konkretnego elementu bądź dobranie dodatkowego. Usługę projektowania i produkcji mebli na wymiar ma w swojej ofercie marka Venotto. Jak wygląda funkcjonalna kuchnia na wymiar, można się przekonać, przeglądając katalog dostępny na https://venotto.pl/katalog-mebli/meble-kuchenne/. Architekt w pierwszej kolejności zapoznaje się z potrzebami i preferencjami klientów, a także specyfikacją techniczną samej kuchni. Nie bez znaczenia jest też styl aranżacyjny, który klient wybrał dla swojego mieszkania. Chcąc zachować spójność, kuchnię należy urządzić w tym samym lub przynajmniej podobnym guście. Następnie specjalista może przedstawić propozycje własne, zwłaszcza jeśli klienci nie do końca wiedzą, za którą koncepcją podążyć. Na tym etapie podpowiada też praktyczne rozwiązania, które w danym przypadku można będzie wdrożyć. Ostateczna decyzja należy jednak do klienta – to on będzie użytkował kuchnię przez co najmniej kilka kolejnych lat.

Kuchnia na wymiar – cena

Klienci często zastanawiają się, ile kosztuje kuchnia na wymiar i od czego uzależniona jest jej cena? Konkretne kwoty ustalane są zawsze indywidualnie, mając na uwadze zakres pracy, jaką należy wykonać. Cena zależy od tego, jakich materiałów będziemy używać oraz jakie konkretnie rozwiązania zostaną wdrożone. Szczegółowe informacje klient powinien otrzymać już po pierwszym spotkaniu, gdy zostanie dla niego przygotowana oferta.

Kuchnia na wymiar – tradycyjnie, a może nowocześnie?

Kuchnia na wymiar może być zaaranżowana w niemal każdym stylu. Bez względu na to, czy jest nam bliżej do nowoczesnych, klasycznych, czy industrialnych wnętrz, możemy cieszyć się wysoką jakością wykonania oraz praktycznymi rozwiązaniami. Meble na wymiar niektórym kojarzą się z nieco staromodnymi projektami, ale obecnie można wprowadzić je także tam, gdzie króluje nowoczesność. Istnieje możliwość doboru dowolnego koloru i wykończenia. Białe, szare, a może czarne meble kuchenne? W przypadku modeli wykonywanych na zamówienie nie musimy szukać kompromisu – sami zdecydujemy, jak chcemy, by wyglądała nasza kuchnia.

Jak złożyć meble wykonane ręcznie?

Meble na zamówienie nie są łatwe do złożenia – problemem jest brak instrukcji, która stanowi dodatek do gotowych modeli. Klient nie musi jednak we własnym zakresie składać poszczególnych szaf. Całą pracę wykonają za niego specjaliści. Takie rozwiązanie jest nie tylko komfortowe, ale i w pełni bezpieczne. Mamy bowiem pewność, że nie dojdzie do uszkodzenia poszczególnych elementów, jak często ma to miejsce w przypadku samodzielnego składania mebli. Zostaną one również przetransportowane do klienta w uzgodnionym wcześniej terminie, tak aby obie strony były zadowolone ze współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz pełną ofertą, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy i wspólnie ustalimy szczegóły dotyczące projektu.

Artykuł partnera.

Similar Posts