Porady

Regały przesuwne

Regały przesuwne mechaniczne to doskonały wybór do archiwów, świetnie sprawdzą się do archiwizacji dokumentów. Stawiając na regały przesuwne do archiwum zyskuje się wiele możliwości oraz to sposób na wydajne zagospodarowanie przestrzeni. Warto postawić na taki zakup jak regały przesuwne. 

Regały przesuwne elektryczne – zalety

Warto zainwestować w regały przesuwne, które są idealnym rozwiązaniem do archiwizacji dokumentacji. Regały przesuwne mają ogromną zaletę, jaką jest możliwość zaoszczędzenia miejsca. W magazynie przestrzeń jest zaoszczędzona za sprawą możliwości, jakie mają regały przesuwne. Ten system stwarza możliwość na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni. Za sprawą regałów przesuwnych można w dowolny sposób przechowywać wszelkiego rodzaju akta, pudełka oraz inne, niezbędne elementy. Można ciekawie wyposażyć tę przestrzeń, wykorzystać nawet najmniejszą przestrzeń. Maksymalne wykorzystanie przestrzeni to istotna kwestia. 

Regały jezdne i przesuwne wraz z napędem mechanicznym korbowym lub elektrycznym

Za sprawą mechanizmu korbowego można bez problemu przesunąć regał, bez konieczności użycia dużej siły. Komfort obsługi jest gwarantowany. Warto zwrócić także uwagę na dodatkowe elementy takie jak szuflady wysuwane, szuflady ramowe, wysuwane półki, a także podpórki do dokumentów. Regały przesuwne to łatwiejsza i bardziej efektywna praca. Regały przesuwne można stosować na wiele sposobów, według potrzeb, a dzięki temu jak działają regały przesuwne, regały jezdne korzystanie z nich jest bezproblemowe. To rozwiązanie idealne do każdego archiwum gwarantujące oszczędność przestrzeni. Z tym rozwiązaniem można nawet podwoić przestrzeń do przechowywania. Regał przesuwny to świetny wybór także do innych miejsc, np. do bibliotek. Jeżeli jest takie życzenie można również zamówić regały przesuwne wraz z napędem elektrycznym, co jest niezwykle praktyczne i łatwe w obsłudze. 

Gdzie można wykorzystać regały przesuwne

Archiwum to najpopularniejsze miejsce, w którym warto korzystać z regałów przesuwnych, niemniej jednak to rozwiązanie to idealny wybór do bibliotek, banków, wszelkich instytucji, w których niezbędne jest przechowywanie akt oraz dokumentów. Regały jezdne przesuwa się bez problemu. Warto wiedzieć, że zabudowa zwykłymi regałami przechowa 1040 segregatorów, natomiast wykorzystując tę samą przestrzeń, a posiadając regały przesuwne można przechować aż 2040 segregatorów. To poprawi komfort pracy, dzięki łatwej obsłudze, przy zaoszczędzonej przestrzeni. Warto to mieć.

Similar Posts