Porady

Jakie wyposażenie mają kontenery stróżówki? Sprawdź!

Jakie wyposażenie mają kontenery stróżówki? Sprawdź!

Stróżówki to nieodłączny element placów budów, dróg dojazdowych i osiedli. Są miejscem, w którym urzędują osoby strzegące bezpieczeństwa terenu. Mogą mieć formę murowaną lub mobilną – stworzoną z wytrzymałych kontenerów. Zobacz, jakie wyposażenie mają kontenery typu stróżówka i przekonaj się do rozwiązań niepołączonych na stałe z gruntem!

Kontener typu stróżówka – charakterystyka

Stróżówka w formie kontenera ma wymiary 2435x2990mm. Jest to niewielki obiekt, który może zostać ustawiony na dowolnym obszarze. Jego solidna konstrukcja pozwala usadzić go na nierównym i wymagającym podłożu np. na piaszczystym terenie budowlanym.

Kontenery typu stróżówka to przedstawiciele budownictwa modułowego. Można je ze sobą w dowolny sposób łączyć, tworząc kompleks dla ochraniającej dany teren świty.

Kontener stróżówka – wyposażenie

Stróżówki tego typu można znaleźć w ofercie polskich producentów. Składają się one z jednego, minimalistycznego pomieszczenia.

Kontenery stróżówki w podstawowej wersji wymagają podłączenia do sieci energetycznej o parametrach 400V/32A i są wyposażone w:

  • dwa okna z roletami,
  • oświetlenie o mocy 2x36W,
  • grzejnik elektryczny o mocy 2kW,
  • ocieplenie ścian, stropu i podłogi.

Te mobilne pomieszczenia można dodatkowo uzupełnić o klimatyzację i system teleinformatyczny. Co więcej, firmy takie jak G-con aranżują mobilne stróżówki na specjalne życzenia klientów. Oferują między innymi zestawy mebli biurowych i szafy oraz pomalowanie ścian zewnętrznych na dowolny kolor z palety barw RAL.

Mobilne rozwiązania

Kontenery stróżówki są tak samo funkcjonalne, jak ich murowane wersje. Świetnie sprawdzą się we wszystkich miejscach wymagających stałego dozoru. Dzięki swojej ramowej, wytrzymałej konstrukcji, będą odpowiednie dla branży budowlanej. Co więcej, w porównaniu do klasycznych, betonowych punktów ochrony, te z kontenerów są tańsze i dzięki swojej mobilności mogą zostać odsprzedane na rynku wtórnym.

Similar Posts