Porady

Czym wyróżniają się płytki Vives?

Czym wyróżniają się płytki Vives?

W naszym kraju bardzo cenione są płytki hiszpańskiego producenta Vives. Jest to firma założona w latach 60. XX wieku. Producent dostarcza klientom płytki cegiełkowe i heksagonalne, a także wiele innych kształtów, które doskonale komponują się z nowoczesną przestrzenią mieszkania. Można śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najpopularniejszych producentów ceramiki w Polsce. Stało się tak ze względu na projekt płytek Vives. Polacy doceniają bogato zdobione dzieła o różnych kształtach. Taka propozycja to świetny dodatek dekoracyjny, dzięki któremu można stworzyć wnętrza o niepowtarzalnych cechach. Produkty marki Vives dostępne są w różnorodnej kolorystyce i wzornictwie.

Bogaty wybór płytek

Producenci dokładnie wiedzą, czego oczekują ich klienci. Nic dziwnego, że hiszpańskie marki są obecne na rynku od ponad 60 lat. Bogate doświadczenie i tradycja pomagają utrzymać się na rynku. Artykuły od producenta z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Firma Vives prowadzi regularne testy i stara się tworzyć solidne produkty. Jednocześnie zatrudnia najlepszych projektantów odpowiedzialnych za niepowtarzalne projekty. Jest to znak towarowy firmy Vives Ceramica. Produkowane przez nią płytki podłogowe i ścienne słyną z delikatnych kolorów i oryginalnych wzorów.

Dlaczego warto wybrać płytki Vives?

Warto jest zdecydować się na płytki Vives, chociażby dlatego, że firma istnieje od ponad pięćdziesięciu lat i przywiązuje dużą wagę do kwestii ekologicznych. Nieustannie unowocześnia swoją produkcję, aby w jak największym stopniu chronić środowisko naturalne. Doskonałą jakość wyrobów Vives potwierdzają liczne certyfikaty i akredytacje. Płytki hiszpańskiego producenta można układać na podłodze i ścianach każdego pomieszczenia. Płytki przeznaczone są do stosowania w łazienkach, toaletach, kuchniach, jadalniach i przedpokojach, ale sprawdzą się również w salonach, biurach, sypialniach czy innych pomieszczeniach. Na tarasie lub balkonie możliwe jest również zainstalowanie niektórych typów o podwyższonej odporności na niską temperaturę, deszcz i mróz.

Jakie zalety posiadają płytki Vives?

Płytki Vives mają rektyfikowane krawędzie, są łatwe w montażu, odporne na mróz, a także na ekstremalnie wysokie temperatury. Nie szkodzi im promieniowanie ultrafioletowe, ani częste mycie detergentami. Jest to również idealne rozwiązanie dla alergików, ponieważ naturalna glina wydobywana tradycyjnie w hiszpańskich kopalniach jest dla nich nieszkodliwa. Można też liczyć na wysoki antypoślizg, czyli dodatkowe bezpieczeństwo. Brak problemu z usuwaniem zabrudzeń z powierzchni płytek jest dodatkowym atutem. Płytki Vives spełnią wymagania i upodobania najbardziej wymagających klientów.

Similar Posts