Porady

Bezkołnierzowe podwieszane miski WC – połączenie ponadczasowego designu z funkcjonalnością

Bezkołnierzowe podwieszane miski WC - połączenie ponadczasowego designu z funkcjonalnością

Nowoczesne bezkołnierzowe miski WC mają duży wpływ na łatwiejsze utrzymanie łazienki w czystości oraz na większą oszczędność wody podczas jej codziennego spłukiwania. Z tego powodu bezkołnierzowe miski WC coraz częściej pojawiają się w starannie zaprojektowanych łazienkach, które wyróżniają się funkcjonalnością oraz designerskim wyglądem. Warto przy tym wspomnieć, że szczególnym zainteresowaniem cieszą się miski WC podwieszane, które za sprawą swojego minimalistycznego wyglądu okazują się godnym uwagi wyborem zarówno do większych, jak i mniejszych łazienek. Czym jeszcze wyróżniają się miski WC podwieszane bezkołnierzowe i dla kogo będą idealnym wyborem?

Nowoczesne miski podwieszane o bezkołnierzowej budowie – jakie są ich najważniejsze zalety?

Jako że remont oraz przemyślane wyposażenie łazienki należą do inwestycji, które wykonuje się raz na kilkanaście lat, inwestorom bardzo często zależy na funkcjonalnych i świetnie prezentujących się rozwiązaniach zapewniających wysoki komfort codziennego korzystania z łazienki. Z tego powodu niesłabnącą popularnością cieszą się miski WC podwieszane bezkołnierzowe, które zachwycają swoim nowoczesnym wyglądem oraz starannie zaprojektowaną konstrukcją. Tego typu modele proponuje między innymi marka Laufen w takich kolekcjach jak Laufen PRO oraz Kartell·Laufen. Wyróżniają się one przemyślanym wzornictwem, a także występowaniem prostych, nowoczesnych kształtów, które świetnie prezentują się w łazienkach utrzymanych w różnym stylu.

Nowoczesne miski podwieszane o bezkołnierzowej budowie

Co więcej, wyjątkową zaletą misek WC podwieszanych z kolekcji Kartell·Laufen okazuje się możliwość wyboru różnych kolorów, na przykład matowej lub wykończonej na wysoki połysk czerni, matowego grafitu, szarości oraz bieli. Tak duży wybór modnych kolorów sprawia, że miska WC podwieszana bezkołnierzowa staje się nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki, ale także częścią jej aranżacji, która dodaje pomieszczeniu charakteru. Warto ponadto wspomnieć, że zarówno miski z kolekcji Laufen PRO, jak i Kartell·Laufen występują w wersji ze specjalną powłoką Laufen Clean Coat, która uszlachetnia powierzchnię ceramik. Dzięki temu uzyskujemy idealnie gładką powierzchnię miski, która okazuje się łatwiejsza w czyszczeniu.

Czym wyróżniają się miski WC rimless?

Nowoczesna miska WC podwieszana bezkołnierzowa to propozycja, która pojawia się w wielu oferowanych przez markę Laufen kolekcjach; między innymi w toaletach z kolekcji The New Classic, Laufen PRO oraz Kartell·Laufen. To sprawia, że inwestorzy z łatwością mogą dopasować styl i sposób wykończenia miski rimless do swoich oczekiwań oraz potrzeb. Ponadto bezkołnierzowa konstrukcja pozwala na zminimalizowanie przestrzeni, w której do tej pory gromadziły się bakterie, kamień oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Dzięki temu regularne sprzątanie toalety zajmuje mniej czasu i wiąże się z mniejszym zużyciem środków czyszczących.

miski WC rimless

Warto również wspomnieć, że po skompletowaniu z dedykowanym stelażem podtynkowym obsługującym funkcję spłukiwania 3/4,5 l miski WC rimless pozwalają na ograniczenie ilości spłukiwanej wody, a ich bezkołnierzowa konstrukcja sprawia, że woda jest dokładnie rozprowadzana po obrębie miski. Tego typu innowacyjny system spłukiwania sprawia, że miska jest opłukiwana do czysta przy zużyciu zaledwie 3/4,5 litrów wody. W efekcie domownicy mają wpływ na codziennie zużycie wody, które mogą znacznie ograniczyć i zyskać dzięki temu większe comiesięczne oszczędności, a także przyczynić się do dbania o środowisko.

Neoklasyczne miski WC rimless z kolekcji The New Classic – w jakich łazienkach sprawdzą się najlepiej?

Oprócz nowoczesnych kolekcji wymienionych wcześniej marka Laufen proponuje również wyjątkowe miski WC podwieszane z kolekcji The New Classic. Wyróżniają się one neoklasycznym designem i występują w kolorze tradycyjnej bieli lub w białym macie. Warto przy tym wspomnieć, że klasyczny kolor misek w połączeniu z niezwykle eleganckim kształtem dodaje łazienkom niezwykłego wyrazu i sprawia, że miska WC podwieszana bezkołnierzowa staje się świetnym uzupełnieniem całej aranżacji.

Similar Posts